"Jūsu karjera ir apdraudēta, jo pastāv kaitinošas kļūdas krievu valodā? Jums norit aktīva lietišķā sarakste, Jūs veicat atskaišu ierakstus, stundām svīstat, gatavojot pārskatus, bet Jums pienāk kaitinošas atbildes: "Iesākumā izlabojiet kļūdas vēstulē, to lasīt nav iespējams!"

Un, lūk, Jūs - veiksmīgs darbinieks uzņēmumā, Jums ir labas perspektīvas, bet Jums netieši liek noprast, ka nebūs nekādas karjeras, kamēr tu nenovērsīsi zināšanu trūkumu krievu valodā. Un Jums par to ir ļoti kauns, tas Jūs nomāc un satrauc, Jums samazinās pašvērtējums.

Pazīstami? Diemžēl, šāda situācija sastopama diezgan bieži. Privātskolotāju meklēšanas vietnēs mūsdienās bieži var sastapt izmisuma pilnus pieprasījumus no lielu galvaspilsētas uzņēmumu darbiniekiem par krievu valodas ortogrāfijas un interpunkcijas apmācību, kas paredzēta darbam.

Es Jums palīdzēšu!

Man Jums ir sagatavots speciāls kurs par biežāk sastopamo kļūdu novēršanu rakstu valodā.
Es Jūsu atmiņā atjaunoju nepieciešamos fragmentus no skolas krievu valodas programmas.
Bet, ja skolā neapmeklējāt krievu valodas stundas - ātri un rezultatīvi apmācīšu visu no jauna!

Kursu veido divi moduļi. Katrā pa 4 individuālām nodarbībām, kas ilgst 1,5 stundu.

Pirmais modulis
"Ātrā palīdzība" - strādājam ar biežāk sastopamajām kļūdām, un uzreiz liekam lietā iegūtās zināšanas. Pēc pirmā moduļa pabeigšanas Jūs bez kļūdām varēsiet veikt lietišķo saraksti.
Otrais modulis
"Klasika" - tā ir pastiprināta iedziļināšanās krievu valodā. Pēc tā pabeigšanas Jūs pārliecinoši varēsiet pielietot sarežģītas teikuma konstrukcijas. Mēs izstrādājam Jūsu personīgo lietišķās sarakstes stilu.
Tiks ievērota konfidencialitāte - kursu ir apguvušas jau vairākas sabiedrībā zināmas personas, un veiksmīgi novērsušas savas problēmas.
Kursa cena: 40 000 rubļu
(Samaksa 20 000 rubļu mēnesī)
Made on
Tilda