Šodien, kad visi pasaules resursi ir publiski pieejami, Jūs bez problēmām atradīsiet vebināru vai lekcijas ierakstu, kursu ar skaidrojumu, grāmatas jebkādam mācību priekšmetam. Civilizācija mums ir dāvājusi iespēju pilnā mērā izmantot šos jaunos instrumentus, lai pilnveidotu sevi. Bet, ir jomas, kur zināšanas tiek nodotas no pasniedzēja audzēknim tādā pašā veidā, kā tas bija pirms simtiem gadu. Tā ir ķirurga cienīga meistarība - tu nevari iemācīties operēt apendicītu tiešsaistē. Tā ir vokāla veidošana dziedātājiem - tu nevarēsi attīstīt savu balsi bez uzmanīgas pedagoga kontroles.
Tāpat arī tas ir ar angļu valodas mācīšanos - jūs tiešsaistē bez maksas varat piekļūt visiem gramatikas, leksikas, frazeoloģijas, klausīšanās un esejas sagatavošanas materiāliem. Bet, tikai vienu lietu Jūs nevarēsiet izdarīt bez pedagoga dalības un palīdzības. Tā ir fonētika! Pareizas izrunas veidošana ārvalstu valodās līdzinās ķirurga smalkajam darbam un vokālistu balss nostādīšanai. Fonētikai ir jāattīsta "no mutes mutē" prasmes.
Tikai pieredzējis pasniedzējs var saprast Jūsu fizioloģiskās īpatnības, un kontrolēt Jūsu runas aparāta darbību.

Es Jums piedāvāju šādas nodarbības.

Izrunas veidošana 8 dienās (12 stundas)
Katru nedēļu Jūs sagaida 2 lielas (pusotra stunda), saspringtas un super efektīvas nodarbības.
Tāpat Jums būs jāpilda mājas darbus
Pēc mēneša Jums jau būs pareiza izruna, no kuras nebūs jākaunas. Šajā video Jūs dzirdēsiet mūsu audzēkņa balsi. Viņa pareizā izruna - mūsu nodarbību rezultāts.
Made on
Tilda