Man jautā - kāpēc tu to izdarīji? Tu esi lieliski pasniedz kā privātā pedagoģe. Kāpēc nepieciešamas papildu grūtības - vadība, noformēšana?

Atbildu - skolas ideja man šķiet organiska, mana pieredze un vēlme visu sakārtot, palīdzēja šo ideju pārvērst par biznesa projektu. Skola - tā ir ilgtermiņa perspektīva, tā ir visu manu un manu skolas kolēģu - pasniedzēju zināšanu apvienošana. Tā ir atvērtība audzēkņu priekšā - visi redz mūsu pamatu. Un vēl, skola - tā ir finansiāla drošība.

Šeit galvenais ir tas, ka es nebaidos uzņemties atbildību! Par savu piedāvāto kursu kvalitāti, par pasniedzējiem, kuri sadarbojas ar skolu - viņi visi ir lieliski profesionāļi savos mācību priekšmetos.

Esmu pieredzējusi uzņēmēja, esmu vadījusi savu uzņēmumu 15 gadus. Interesanta detaļa - daži manas organizācijas darbinieki ar mani ir strādājuši kopā visus šos 15 gadus. Par ko tas liecina? Par to, ka esmu stabila, korekta, labvēlīga un motivēta vadītāja, kura pārzina cilvēkus, labi attiecas pret labiem darbiniekiem un novērtē viņu darbu, rada viņiem ērtus darba apstākļus.

Tiešsaistes skolas projekts ir mans visvairāk nobriedušais un mīļākais projekts. Tajā esmu ieguldījusi ne tikai savas dzīves vērtības, bet arī zināšanas un pieredzi. Skolas izveidošanas darbā man ļoti palīdzēja mani pieaugušie bērni. Šajā fotogrāfijā kopā ar mani ir dēls Deniss, viņš gatavo prezentācijas vebināriem un video saturu.

Un, es ticu, ka mūs sagaida vēl daudz interesanta! Pievienojieties!

Made on
Tilda